ATLET Logistics Analyzer

Efektīva noliktavu loģistika nesākas ar jauna iekrāvēja iegādi. Nav nozīmes, cik tehniski veiktspējīgs ir šis iekrāvējs. Tā sākas ar jūsu noliktavu operāciju vajadzību analīzi un diagnozi, lai saprastu, kas ir pareizi un kas jāmaina.

Veiksmīgākai un efektīvākai materiālu pārvietošanai un noliktavu operācijām Atlet ir radījis Atlet Logistic Analyzer. Tas ir īpašs rīks patreizējo un nākotnes noliktavu risinājumu imitēšanai un analīzei.

Atlet Logistics Analyser ir palīdzējis tūkstošiem noliktavu projektu visā pasaulē jau kopš 1980.gada. Pārbaudot resursus un aktivitātes, noliktavas izvietojumu un materiālu plūsmu, mēs varam dot precīzu ideju par sistēmas darbību un izmaksām.
Mēs varam imitēt iespējamās izmaiņas un piedāvāt ieteikumus, kā labāk optimizēt jūsu iekraušanas operācijas vēl ekonomiskākasefektīvākas unelastīgākas.

Vēlaties pamēģināt?

Šo noliktavu loģistikas rīku tagad piedāvājam arī mēs. Lai uzzinātu vairāk vai iegādātos, sazinieties ar mums pa e-pastu sales@baltexim.lv vai aizpildotkontaktformu tieši no mājas lapas!

Instrukcija Atlet Logistics Analyzer lietošanai >>

Vairāk informācijas par Atlet Logistics Analyzer >>

 

 

SIA "BALTEXIM", Krasta 105, 3.k. Rīga, LV – 1019, epasts: info@baltexim.lv
© 2019 visas tiesības aizsargātas.